Ziua de azi, 10 martie 2016, a fost foarte importantă pentru persoanele care au fost prezente la conferința The Woman, dar mai ales pentru mine: Am avut marea onoare să înmânez premiul „The Woman Journalist of the Year” jurnalistei Paula Herlo.
Paula Herlo: The Woman Journalist of the Year Award
Paula Herlo a fost desmnată ca jurnalista anului datorită carierei sale și datorită aportului pe care l-a adus în societatea românească prin reportajele sale, prin campaniile de educare și de conștientizare. Statueta a fost oferită de mine, prin prisma faptului ca acum reprezint brandul Canar.ro, alături de 2 produse speciale pentru o doamnă distinsă.
Am și un video, dovada faptului că am avut emoții, dar și că sunt foarte mândră ca eu i-am înmânat premiul.
A fost o zi bună. Felicitări organizatorilor și tuturor câștigătoarelor. Mai multe despre conferință o să reușesc să scriu mâine, poimâine.
Ai fost la The Woman? Sunt curioasă dacă ți-a plăcut & te invit să scrii un comentariu. 🙂